VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Oblicza miłości. Przeszłość – Teraźniejszość – Perspektywy

W dniu 13 maja 2022 r. odbędzie się w Lublinie i online  VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Oblicza miłości. Przeszłość – Teraźniejszość – Perspektywy" organizowana przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.Celem tego wydarzenia jest naukowa refleksja nad pojęciem miłości oraz jej obrazem w kulturze na przestrzeni wieków.

Konferencja „Oblicza miłości. Przeszłość – Teraźniejszość – Perspektywy” to przede wszystkim:
• wyjątkowe wydarzenie poświęcone naukowej refleksji nad miłością,
• prezentacja własnych koncepcji, teorii, interpretacji,
• studenci, doktoranci, pracownicy naukowi z całej Polski reprezentujący różne dziedziny nauki,
• ciekawe wystąpienia zaproszonych Gości,
• przyjazna atmosfera,
• książka abstraktów,
• publikacja pracy w formie rozdziału w monografii naukowej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: http://www.konferencja-obliczamilosci.pl/