Zakończenie grantu „Solidarni z Białorusią” Zakończenie grantu „Solidarni z Białorusią”

Zakończenie grantu „Solidarni z Białorusią”

Zakończyliśmy realizację grantu „Solidarni z Białorusią” Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Dr Yaraslau I. Kot, pod kierunkiem dr. hab. Michała Mochockiego, został zatrudniony na 12 miesięcy na Wydziale Literaturoznawstwa w celu realizacji projektu naukowego pt. „Teorie i narzędzia narratologii i pisarstwa kreatywnego w rozwoju kompetencji i pracy zawodowej pisarzy i projektantów gier fabularnych”. Dr Kot wniósł ponadto wkład w proces dydaktyczny na kierunkach filologia angielska i lingwistyka stosowana oraz uczestniczył w partnerstwie strategicznym GAMEHIGHED Erasmus+ jako twórca programów nauczania.

Projekt oficjalnie się zakończył (pierwsza publikacja jest obecnie w recenzji), natomiast nasza współpraca badawcza będzie się dalej rozwijać.